Sprzedaż bakalii

 

Szukasz sposobu na zdrowe odżywianie? Zapoznaj się z naszą ofertą. Prowadzimy sprzedaż bakalii, w tym suszonych śliwek i żurawiny, a także orzechów, pestek oraz wiórków. Nasze produkty stanowią doskonały dodatek do codziennych dań. Będą znakomite jako składnik śniadania, deseru bądź sałatki. Ale sprawdzą się również jako lekka i pożywna przekąska.

 

Meble na wymiar

 

Nietypowy układ kuchni, a może skośny dach? Przygotowujemy meble na wymiar i do zabudowy - projektujemy je tak, by spełniały Wasze potrzeby. Powiedzcie nam, czego potrzebujecie i jaką dysponujecie przestrzenią, a stworzymy dla Was całkowicie funkcjonalne zestawy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, więc zgłoście się do nas, jeśli macie nieszablonowe pomysły!

 

Węgorz żywy na sprzedaż

 

Naszym klientom oferujemy duży wybór ryb. Dostępny w naszej ofercie węgorz żywy na sprzedaż występuje w rozmiarach od 120 nawet do 100o gram. Sprzedajemy rybę surową lub wędzoną oraz materiał zarybieniowy. Naszą ofertę kierujemy do supermarketów i lokali gastronomicznych, z którymi możemy podjąć stałą lub okazjonalną współpracę.