Liceum aktorskie

 

Szkoła dla młodzieży, która pomoże rozwinąć ich umiejętności artystyczne to liceum aktorskie. Oferujemy także zajęcia wokalne. Wiele znanych i cenionych artystów lub uczestników popularnych talent-show to absolwenci naszej szkoły. Dodatkowo kładziemy ogromny nacisk na wydarzenia artystyczne i publiczne koncerty, które pomagają w promocji naszych uczniów.

 

Świąteczne tło fotograficzne

 

Stwórz wyjątkowy klimat w swoim studiu i wykonaj zdjęcia idealnie oddające zimowy nastrój. Świąteczne tło fotograficzne to doskonała opcja dla wszystkich artystów zajmujących się realizacją sesji rodzinnych oraz niemowlęcych. Proponowane produkty wykonane są z trwałych materiałów, więc będą świetną inwestycją na przyszłość.

 

Krosno malarskie

 

Osoby trudniące się rzemiosłem artystycznym wiedzą, jak ważne jest stosowanie rozwiązań wspomagających pracę. Chodzi tu nie tylko o wysokiej jakości narzędzia, ale także o niezawodne zabezpieczenia umożliwiające wykonywanie zadania. Przykładem takiego elementu jest krosno malarskie, które stanowi podstawę podobrazia.

 

sesja zdjęciowa

 

Uprawiasz ekstremalny sport, a może kochasz podróże lub chcesz uwiecznić wyjątkowy moment w życiu, taki jak ślub? Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony internetowej i do obejrzenia galerii zawierającej moje ujęcia. Sesja zdjęciowa to idealny prezent dla bliskiej osoby lub siebie samego na pamiątkę.