Liceum aktorskie

 

Szkoła dla młodzieży, która pomoże rozwinąć ich umiejętności artystyczne to liceum aktorskie. Oferujemy także zajęcia wokalne. Wiele znanych i cenionych artystów lub uczestników popularnych talent-show to absolwenci naszej szkoły. Dodatkowo kładziemy ogromny nacisk na wydarzenia artystyczne i publiczne koncerty, które pomagają w promocji naszych uczniów.

 

Fotoalbumy

 

Jeżeli poszukujesz idealnego prezentu lub chcesz w końcu przenieść swoje zdjęcia z nośnika cyfrowego na papier - koniecznie sprawdź oferowane przez nas rozwiązania. Fotoalbum jest dostępny w kilku wymiarach. Pięknie i elegancko oprawiony, zabezpieczy zdjęcia i będzie doskonałą pamiątką uwieczniającą ważne chwile. Dbamy o to, aby w naszym katalogu mogli Państwo znaleźć wariant z okładką idealną - szronioną, z brokatem czy też skórzaną. Ponadto, naszą specjalnością jest również wywoływanie zdjęć, a usługę można zamówić online.

 

Muzyka bez opłat

 

Masz restaurację czy klub i potrzebna Ci profesjonalna muzyka bez opłat - znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór gatunków muzycznych - wszystko to sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa. Skorzystaj z naszej oferty - dzięki nam Twoim lokalu zagości muzyka bez opłat, a Ty oszczędzisz pieniądze.

 

Warsztaty malarskie

 

Chciałbyś rozwinąć swój artystyczny potencjał? Zapraszamy na nasze warsztaty malarskie! To idealna okazja, aby zgłębić tajniki malarstwa i odkryć swoje talent. U nas nauczysz się technik profesjonalnych artystów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Warsztaty odbywają się w przyjaznej atmosferze, stworzonej dla pasjonatów sztuki. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, dzięki czemu możesz skoncentrować się wyłącznie na tworzeniu. Niezależnie od poziomu zaawansowania, warsztaty malarskie są skierowane zarówno do początkujących, jak i do osób mających już pewne umiejętności. Dołącz do nas i rozwijaj się w sztuce malarstwa!