taniec brzucha Kraków

 

Przestrzeń Kontakt w Krakowie to jedyna w swoim rodzaju szkoła tańca oraz centrum spotkań kulturowych wszelkiego rodzaju. Proponujemy prowadzone przez prawdziwych pasjonatów zajęcia obejmujące między innymi takie style, jak contemporaty i modern jazz, salsa, tango, flamenco. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Odbywają się u nas również imprezy, jamy, koncerty, wernisaże i wystawy. Proponujemy innowacyjne, eksperymentalne formy ruchu oraz budowania świadomości ciała.

 

Hurtownia zaproszeń ślubnych

 

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze zaproszenia ślubne? Naszą odpowiedzią jest hurtownia Karnet! To raj dla każdego, kto szuka oryginalnych rozwiązań, w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedź naszą oficjalną stronę internetową, aby wybrać odpowiednie dla siebie kartki w sprzedaży hurtowej. Gorąco zapraszamy do współpracy!

 

Obrazy na płótnie druk

 

Uwieczniliście piękną panoramę podczas wakacji? A może po prostu chcecie, aby portret rodzinny zawisł na ścianie, jednak zwykłe zdjęcie nie zapewnia pożądanego efektu? Chętnie przygotujemy dla Państwa obrazy na płótnie, których druk realizujemy każdego dnia. Wybierzcie tylko format, a my zajmiemy się resztą.

 

Liceum aktorskie

 

Szkoła dla młodzieży, która pomoże rozwinąć ich umiejętności artystyczne to liceum aktorskie. Oferujemy także zajęcia wokalne. Wiele znanych i cenionych artystów lub uczestników popularnych talent-show to absolwenci naszej szkoły. Dodatkowo kładziemy ogromny nacisk na wydarzenia artystyczne i publiczne koncerty, które pomagają w promocji naszych uczniów.

 

Antyrama A4

 

Antyramy plexi o różnych wielkościach (A4, A3 i inne) do kupienia przez internet. Zajrzyj na stronę internetową naszego sklepu jeśli interesują Cię te produkty. Znajdź wielkość idealną dla swoich potrzeb. Wybierz model, który pomieści Twój plakat, zdjęcia czy inne ciekawe i oryginalne motywy. Serdecznie zapraszamy.