taniec brzucha Kraków

 

Przestrzeń Kontakt w Krakowie to jedyna w swoim rodzaju szkoła tańca oraz centrum spotkań kulturowych wszelkiego rodzaju. Proponujemy prowadzone przez prawdziwych pasjonatów zajęcia obejmujące między innymi takie style, jak contemporaty i modern jazz, salsa, tango, flamenco. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Odbywają się u nas również imprezy, jamy, koncerty, wernisaże i wystawy. Proponujemy innowacyjne, eksperymentalne formy ruchu oraz budowania świadomości ciała.

 

Księgarnia internetowa

 

Nasza wysyłkowa księgarnia internetowa powstała po to, by każdy, bez wychodzenia z domu mógł zamówić dla siebie swoją ulubioną, bądź po prostu potrzebną w danym momencie lekturę. Dobieramy nasz asortyment w taki sposób, by każdy, bądź prawie każdy mógł odnaleźć tutaj to, czego szuka. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie w Państwa przypadku. Dzięki wygodnemu uporządkowaniu poszczególnych pozycji i podzieleniu go na poszczególne, intuicyjne kategorie - szybko znajdziesz to, czego szukasz. Zapraszamy!

 

Hurtownia zaproszeń ślubnych

 

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze zaproszenia ślubne? Naszą odpowiedzią jest hurtownia Karnet! To raj dla każdego, kto szuka oryginalnych rozwiązań, w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedź naszą oficjalną stronę internetową, aby wybrać odpowiednie dla siebie kartki w sprzedaży hurtowej. Gorąco zapraszamy do współpracy!