Kurs rysunku Kraków

 

Przedstawiamy kurs rysunku w Krakowie organizowany przez firmę Czarny-Biały. Pracujemy na profesjonalnych materiałach, uczymy się od najlepszych nauczycieli przedmiotów artystycznych. Poznajemy kierunki w sztuce, ćwiczymy kreskę, szlifujemy swoje talenty. W naszych warsztatach udział mogą wziąć uczestnicy w każdym wieku. Zapraszamy również kandydatów na studia architektoniczne, na warsztaty poświęcone właśnie temu rodzajowi rysunku. Podszkolisz się i będziesz mieć lepsze osiągnięcia na uczelni. Zapraszamy.

 

Nauka śpiewu Warszawa

 

To właśnie w ramach naszej oferty proponujemy różnorodne warsztaty, takie jak gra aktorska, taniec, czy nauka śpiewu. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej Varsztatovni. Zapraszamy do zgłoszenia się właśnie do nas. Proponujemy profesjonalne warsztaty wokalne specjalnie dla Ciebie!

 

MindSonar test

 

W sieci pojawia się coraz więcej narzędzi i badań, które są w stanie przybliżyć nam naszą osobę, a dokładniej nasz charakter czy preferencje. Jednym z nich jest MindSonar test, który w sposób błyskawiczny i kompleksowy poddaje próie i badaniu systemu wartości, a co za tym idzie naszej decyzyjności i przekonań.