CCNA

 

Każdy informatyk, który chce podnieść swoje kwalifikacje może zdobyć stopnie umiejętności w zakresie instalowania i zarządzania sieciami komputerowymi rekomendowane przez amerykańską firmę Cisco Systems. Trzeba przejść profesjonalne szkolenie i zdać egzamin o charakterze międzynarodowym. Trzeci stopień zwany w skrócie CCNA to poziom ekspercki.

 

Kurs pierwszej pomocy

 

W sytuacji wypadku warto wiedzieć, jak należy postępować, dlatego skorzystaj z profesjonalnych usług szkoleniowych naszych specjalistów BHP. Prowadzimy kursy pierwszej pomocy dla pracowników, aby mieli oni świadomość istniejących zagrożeń. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia multimedialnego i przeprowadzamy praktykę na manekinach.

 

Oferty pracy do opieki w niemczech

 

Niektóre rodzaje prac są szczególnie odpowiedzialne, gdyż polegają na bezpośredniej trosce o drugiego człowieka. Do tego typu zawodów z pewnością należy opiekunka, a w zakresie działalności firmy Centrum Językowe Konik proponujemy Paniom możliwość pracy w Niemczech w charakterze osób odpowiedzialnych za seniorów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość konsultacji, dzięki której z pewnością uda nam się dobrać dla Was optymalną osobę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Kurs rysunku Kraków

 

Przedstawiamy kurs rysunku w Krakowie organizowany przez firmę Czarny-Biały. Pracujemy na profesjonalnych materiałach, uczymy się od najlepszych nauczycieli przedmiotów artystycznych. Poznajemy kierunki w sztuce, ćwiczymy kreskę, szlifujemy swoje talenty. W naszych warsztatach udział mogą wziąć uczestnicy w każdym wieku. Zapraszamy również kandydatów na studia architektoniczne, na warsztaty poświęcone właśnie temu rodzajowi rysunku. Podszkolisz się i będziesz mieć lepsze osiągnięcia na uczelni. Zapraszamy.

 

Nauka śpiewu Warszawa

 

To właśnie w ramach naszej oferty proponujemy różnorodne warsztaty, takie jak gra aktorska, taniec, czy nauka śpiewu. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej Varsztatovni. Zapraszamy do zgłoszenia się właśnie do nas. Proponujemy profesjonalne warsztaty wokalne specjalnie dla Ciebie!