Transport Francja

 

Polski eksport do tego kraju rośnie z każdym rokiem. Firma Sawpol zaprasza do współpracy jeżeli jest Państwu potrzebny transport. Francja to kierunek, w którym bardzo często kursują nasze pojazdy. Doświadczenie w spedycji, profesjonalni kierowcy, a także flota specjalistycznych pojazdów dają gwarancję, że wykonamy zamówioną usługę szybko i profesjonalnie.

 

serwis lpg

 

Przed zainstalowaniem zasilania gazowego w samochodzie, warto poznać jego konstrukcję. Sama budowa LPG jest prosta i mimo, że montaż różni się w zależności od modelu auta, ma swoje podstawowe elementy wspólne. Instalacja gazowa składa się między innymi ze sterownika paliwa, wtryskiwacza gazu, reduktora płynów, filtra fazy lotnej oraz zbiornika i wlewu gazu.

 

Wanny ociekowe

 

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego, między innymi wózków widłowych, stołów warsztatowych oraz drabin. Polecamy także wanny ociekowe, które służą jako podesty i podpory na beczki z olejami, kwasami i substancjami łatwopalnymi. W przypadku uszkodzenia pojemnika, ciecz spływa prosto do platformy nie zostając przy tym zanieczyszczona.

 

Serwis instalacji LPG Nowe Miasto

 

Szukasz punktu, w którym nie tylko zrobisz przegląd, ale także dokonasz napraw w swoim samochodzie, uzupełnisz płyny i jeszcze umyjesz auto? Zajrzyj do nas! Prowadzimy serwis instalacji LPG, sklep motoryzacyjny i myjnię, więc możemy zająć się Twoim autem kompleksowo. Wyjedziesz z Nowego Miasta samochodem, w którym wszystko działa bez zarzutu!

 

części Caterpillar

 

Nie wyobrażamy sobie dziś pracy w magazynie, firmie transportowej czy choćby hurtowni budowlanej bez posługiwania się pojazdami zwanymi widlakami. Pozwalają one na szybkie i bezpieczne transportowanie towarów pakowanych zbiorczo na tzw. europalety drewniane. Można dowolnie je przemieszczać, ustawiać jedna na drugiej i dokonywać załadunku na pojazdy ciężarowe. Do obsługi takich pojazdów należy mieć specjalne uprawnienia zdobywane po kursie. Co zrobić w czasie awarii? Części do wózków widłowych oferuje Cswim. Zapraszamy.

 

oryginalne części mercedes

 

Decydując się na serwisowanie auta, musisz podjąć decyzję, czy chcesz by naprawa była wykonana z użyciem elementów pochodzących bezpośrednio od producenta czy z wykorzystaniem zamienników. My proponujemy Ci oryginalne części Mercedes, które charakteryzują się idealną kompatybilnością z innymi elementami pojazdu. Ponadto są dokładnie kontrolowane pod względem bezpieczeństwa.

 

Tarcza sprzęgła

 

Im trwalszy jest materiał, a jakiego produkowane są komponenty samochodowe, tym dłuższa jest ich żywotność. Tarcza sprzęgła to jedna z delikatniejszych części układu przeniesienia napędu. W naszej ofercie znajdziesz je w kilku grubościach, mniej lub bardziej standardowych, obite okładzinami kevlarowymi dla zwiększenia ochrony powierzchni.