Transport Francja

 

Polski eksport do tego kraju rośnie z każdym rokiem. Firma Sawpol zaprasza do współpracy jeżeli jest Państwu potrzebny transport. Francja to kierunek, w którym bardzo często kursują nasze pojazdy. Doświadczenie w spedycji, profesjonalni kierowcy, a także flota specjalistycznych pojazdów dają gwarancję, że wykonamy zamówioną usługę szybko i profesjonalnie.

 

skrzynia biegów

 

Czujesz, że Twoja skrzynia biegów od dawna nie działa już tak, jak należy? W firmie AUTO-RAF proponujemy profesjonalny serwis, sprzedaż oraz wymianę modeli manualnych. Posiadamy oryginalne, pochodzące od cenionych producentów części zamienne. Nasi fachowcy zaproponują również kompleksowe wsparcie w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych mechanizmów. Można zgłosić się do nas także w celu regeneracji starszych wersji, a my dzięki specjalistycznej wiedzy szybko przywrócimy im dawną sprawność.

 

serwis lpg

 

Przed zainstalowaniem zasilania gazowego w samochodzie, warto poznać jego konstrukcję. Sama budowa LPG jest prosta i mimo, że montaż różni się w zależności od modelu auta, ma swoje podstawowe elementy wspólne. Instalacja gazowa składa się między innymi ze sterownika paliwa, wtryskiwacza gazu, reduktora płynów, filtra fazy lotnej oraz zbiornika i wlewu gazu.

 

Wanny ociekowe

 

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego, między innymi wózków widłowych, stołów warsztatowych oraz drabin. Polecamy także wanny ociekowe, które służą jako podesty i podpory na beczki z olejami, kwasami i substancjami łatwopalnymi. W przypadku uszkodzenia pojemnika, ciecz spływa prosto do platformy nie zostając przy tym zanieczyszczona.

 

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

 

Naszą specjalnością jest realizowanie zleceń z zakresu tworzenia nowoczesnej infrastruktury dla elektromobilności. Kompleksowo wykonujemy stacje ładowania pojazdów elektrycznych od etapu tworzenia projektu, nadzorowania prowadzonej inwestycji, a także ostatecznej jej realizacji i regularnych usług serwisowych.

 

Serwis instalacji LPG Nowe Miasto

 

Szukasz punktu, w którym nie tylko zrobisz przegląd, ale także dokonasz napraw w swoim samochodzie, uzupełnisz płyny i jeszcze umyjesz auto? Zajrzyj do nas! Prowadzimy serwis instalacji LPG, sklep motoryzacyjny i myjnię, więc możemy zająć się Twoim autem kompleksowo. Wyjedziesz z Nowego Miasta samochodem, w którym wszystko działa bez zarzutu!