Transport Francja

 

Polski eksport do tego kraju rośnie z każdym rokiem. Firma Sawpol zaprasza do współpracy jeżeli jest Państwu potrzebny transport. Francja to kierunek, w którym bardzo często kursują nasze pojazdy. Doświadczenie w spedycji, profesjonalni kierowcy, a także flota specjalistycznych pojazdów dają gwarancję, że wykonamy zamówioną usługę szybko i profesjonalnie.

 

Chiptuning

 

Już dziś spraw, by twój samochód działał lepiej, szybciej, a przy okazji znacznie mniej spalał, dzięki czemu zaoszczędzisz na benzynie. Koniecznie sprawdź ofertę firmy Detech. Zajmujemy się głównie usuwaniem filtrów cząstek stałych oraz chiptuningiem. Jest to elektroniczne modyfikowanie osiągów silnika dzięki czemu wasz pojazd będzie miał większą moc i moment obrotowy.

 

skrzynia biegów

 

Czujesz, że Twoja skrzynia biegów od dawna nie działa już tak, jak należy? W firmie AUTO-RAF proponujemy profesjonalny serwis, sprzedaż oraz wymianę modeli manualnych. Posiadamy oryginalne, pochodzące od cenionych producentów części zamienne. Nasi fachowcy zaproponują również kompleksowe wsparcie w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych mechanizmów. Można zgłosić się do nas także w celu regeneracji starszych wersji, a my dzięki specjalistycznej wiedzy szybko przywrócimy im dawną sprawność.

 

Przesyłki do Anglii

 

Skorzystaj z usług doświadczonej firmy kurierskiej, która od wielu lat specjalizuje się w przewozach międzynarodowych. KAZ-Courier transportuje przesyłki do Anglii oraz do Polski, przy czym są to nie tylko elementy o standardowych wymiarach, ale również przesyłki ponadgabarytowe, takie jak meble, sprzęt elektryczny (RTV i AGD), rowery a nawet motocykle. Każdy Klient może również liczyć na pomocy przy bezpiecznym pakowaniu każdej paczki, aby dotarła ona bez nawet najdrobniejszych zadrapań i uszkodzeń.

 

serwis lpg

 

Przed zainstalowaniem zasilania gazowego w samochodzie, warto poznać jego konstrukcję. Sama budowa LPG jest prosta i mimo, że montaż różni się w zależności od modelu auta, ma swoje podstawowe elementy wspólne. Instalacja gazowa składa się między innymi ze sterownika paliwa, wtryskiwacza gazu, reduktora płynów, filtra fazy lotnej oraz zbiornika i wlewu gazu.

 

Wanny ociekowe

 

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego, między innymi wózków widłowych, stołów warsztatowych oraz drabin. Polecamy także wanny ociekowe, które służą jako podesty i podpory na beczki z olejami, kwasami i substancjami łatwopalnymi. W przypadku uszkodzenia pojemnika, ciecz spływa prosto do platformy nie zostając przy tym zanieczyszczona.

 

Folie samochodowe

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zapewniającej ochronę przeciwsłoneczną, prywatność oraz estetykę, którą gwarantują folie samochodowe przez nas montowane. Zakładamy wersje niemetalizowane jak i metalizowane oraz mamy modele z różnymi stopniami przyciemniania, które nie zakłócają działania nawigacji i sygnałów GPS czy TPMS.

 

Krajowy transport samochodowy

 

Nasza firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami ciężarowymi. Dzięki temu krajowy transport samochodowy to podstawa naszej oferty, co sprawia, że klienci swobodnie mogą planować przewóz swoich towarów na terenie całego państwa. Podejmujemy się także realizacji przesyłek kurierskich i wynajmu powierzchni magazynowych.

 

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

 

Naszą specjalnością jest realizowanie zleceń z zakresu tworzenia nowoczesnej infrastruktury dla elektromobilności. Kompleksowo wykonujemy stacje ładowania pojazdów elektrycznych od etapu tworzenia projektu, nadzorowania prowadzonej inwestycji, a także ostatecznej jej realizacji i regularnych usług serwisowych.