Wanny ociekowe

 

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego, między innymi wózków widłowych, stołów warsztatowych oraz drabin. Polecamy także wanny ociekowe, które służą jako podesty i podpory na beczki z olejami, kwasami i substancjami łatwopalnymi. W przypadku uszkodzenia pojemnika, ciecz spływa prosto do platformy nie zostając przy tym zanieczyszczona.

 

Serwis instalacji LPG Nowe Miasto

 

Szukasz punktu, w którym nie tylko zrobisz przegląd, ale także dokonasz napraw w swoim samochodzie, uzupełnisz płyny i jeszcze umyjesz auto? Zajrzyj do nas! Prowadzimy serwis instalacji LPG, sklep motoryzacyjny i myjnię, więc możemy zająć się Twoim autem kompleksowo. Wyjedziesz z Nowego Miasta samochodem, w którym wszystko działa bez zarzutu!

 

części Caterpillar

 

Nie wyobrażamy sobie dziś pracy w magazynie, firmie transportowej czy choćby hurtowni budowlanej bez posługiwania się pojazdami zwanymi widlakami. Pozwalają one na szybkie i bezpieczne transportowanie towarów pakowanych zbiorczo na tzw. europalety drewniane. Można dowolnie je przemieszczać, ustawiać jedna na drugiej i dokonywać załadunku na pojazdy ciężarowe. Do obsługi takich pojazdów należy mieć specjalne uprawnienia zdobywane po kursie. Co zrobić w czasie awarii? Części do wózków widłowych oferuje Cswim. Zapraszamy.

 

oryginalne części mercedes

 

Decydując się na serwisowanie auta, musisz podjąć decyzję, czy chcesz by naprawa była wykonana z użyciem elementów pochodzących bezpośrednio od producenta czy z wykorzystaniem zamienników. My proponujemy Ci oryginalne części Mercedes, które charakteryzują się idealną kompatybilnością z innymi elementami pojazdu. Ponadto są dokładnie kontrolowane pod względem bezpieczeństwa.

 

Tarcza sprzęgła

 

Im trwalszy jest materiał, a jakiego produkowane są komponenty samochodowe, tym dłuższa jest ich żywotność. Tarcza sprzęgła to jedna z delikatniejszych części układu przeniesienia napędu. W naszej ofercie znajdziesz je w kilku grubościach, mniej lub bardziej standardowych, obite okładzinami kevlarowymi dla zwiększenia ochrony powierzchni.

 

Oczyszczanie kontenerów Wrocław

 

Filarem naszej działalności jest myjnia pojazdów transportowych i różnego typu pojemników o średnim gabarycie działająca na terenie Wrocławia. Oferujemy czyszczenie kontenerów oraz zbiorników o pojemności 1000 litrów. Myjemy także cysterny oraz pojazdy chłodnicze o długości nieprzekraczającej 20 metrów.

 

modernizacja opryskiwaczy polnych

 

Jesteśmy producentem nowoczesnych maszyn rolniczych, dlatego naszym głównym celem jest wychodzenie naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom polskich przedsiębiorców. Świadczymy także usługi z zakresu serwisowania maszyn uprawowych takich jak modernizacja opryskiwaczy polnych lub ciągników i większych maszyn.

 

chemia techniczna

 

Prowadzisz świetnie prosperujący warsztat motoryzacyjny i potrzebujesz produktów, które pomogą ci wyczyścić najróżniejsze części oraz zakonserwować między innymi systemy paliwowe? A może potrzebujesz specjalistycznych klejów, które posiadają szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Nipol, gdzie znajdziesz chemię techniczną znanej i cenionej marki KENT. Mogą być one stosowane w różnych gałęziach przemysłu.

 

Przyciemnianie szyb samochodowych

 

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi przyciemniania szyb samochodowych specjalistycznymi foliami, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV. Takie rozwiązanie skutecznie ochroni przed przegrzaniem auta, zagwarantuje prywatność, a także zabezpieczy pojazd przed ewentualnym włamaniem. Montowane przez nas folie w żaden sposób nie zakłócają sygnałów GPS, TPMS ani nawigacji.

 

Wyciągarki Warszawa

 

Nasze przedsiębiorstwo należy do ścisłej światowej czołówki, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję specjalistycznego sprzętu off-roadowego. Wyciągarki Dragon Winch to gwarancja niezawodnego działania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach o czym świadczy szereg pozytywnie przebytych testów. Sprawdź nas już teraz. Zapraszamy do Warszawy!