Utylizacja dokumentów

 

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi, takie jak utylizacja dokumentów. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferujemy utylizację dokumentów zarówno w siedzibie naszego zleceniodawcy jak i własnej. Niszczymy dokumenty na różnych nośnikach: papierze, płytach, dyskach i wielu innych. Zachowujemy niezwykłe bezpieczeństwo i poufność podczas wykonywania zlecenia. Nasi klienci zaufali nam i docenili atrakcyjne warunki współpracy, które udało nam się zaproponować.

 

sprzątanie siedlce

 

Sprzątanie biur w Siedlachi nie tylko oferuje nasza firma Multi-Efekt. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie usług czyszczenia możemy oferować Państwu fachowe wykonawstwo na wysokim poziomie. Nasi pracownicy są specjalnie wybierani by spełnić Państwa wszystkie oczekiwania. Czyszczenie biur, magazynów, hal produkcyjnych i wiele więcej.

 

Wysoko oprocentowane konto

 

Wszystkim naszym klientom proponujemy skorzystanie z oferty banku, w której skład wchodzi wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Warto zaznaczyć, że przy spełnieniu określonych warunków, możliwy jest trzyprocentowy zysk oraz nieponoszenie dodatkowych kosztów za posiadanie karty, przelewy internetowe, oraz prowadzenie rachunku.

 

Monitoring płatności

 

Wśród usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe Graftax warto wskazać między innymi na prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencjonowanie przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, co jest skierowane przede wszystkim do jednoosobowych działalności gospodarczych, obsługę płacową wraz ze składkami na ZUS, a także monitoring płatności i windykacji.

 

Usługa konfekcjowania

 

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują estetycznych opakowań na swoje produkty. Usługa konfekcjonowania, którą możemy wykonać to gwarancja niskich cen oraz dostosowania się do specjalnych potrzeb klienta - wykonujemy oklejanie, foliowanie oraz projektujemy niestandardowe pudełka.

 

Rekrutacja i selekcja

 

Specjalnością naszej działalności jest prowadzenie procesów biznesowych. Rekrutacja i selekcja w naszym wykonaniu podlega ścisłym kryteriom organizacyjnym. Jest to więc doskonały sposób na to, aby stworzyć zupełnie nowe,dynamiczne stanowiska pracy, pozyskać aktywnych i chętnych do działania ludzi oraz wzmocnić strukturę organizacyjną firmy. Wsparcie HR Care to dla Państwa również możliwość skonsultowania się w kwestiach bieżących - związanych z restrukturyzacją, reorganizacją oraz opracowywaniem optymalizacji.

 

Biura rachunkowe

 

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne i doświadczone biuro rachunkowe w Słupsku, skontaktuj się z biurem All Tax. Nasi specjaliści księgowi będę w regularny i zgodny z obecnie obowiązującymi przepisami prawa tworzyli dla Was wybrane dokumentacje. Zajmujemy się tworzeniem ksiąg handlowych czy skarbowych.

 

Kalendarze firmowe

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie stanowią niepowtarzalne i estetycznie wykonane kalendarze firmowe, za sprawą których możecie Państwo poszerzać promowanie swojej firmy. Kalendarze firmowe, jakie Państwu proponujemy to piękne produkty zawierające nie tylko logo Państwa firmy, ale także najważniejsze dane Państwa firmy, które ułatwią kontakt potencjalnym lub dotychczasowym klientom. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Ubezpieczenie Assistance

 

Zaufaj specjalistom z naszej firmy - zapewniamy pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego samochodu. Oferujemy ubezpieczenie Assistance, które zabezpieczy Twoje auto w każdej sytuacji! Dajemy gwarancję skutecznej ochrony, a nasza profesjonalna pomoc dostępna jest 24 godziny na dobę. Nasza polisa jest wygodna i dostosowana do Twoich potrzeb. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś! Z nami nic Cię nie zaskoczy.