księgowość Dąbrowa Górnicza

 

Zapraszamy właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego. Kancelaria Śmigiel&Śmigiel przyjmuje Klientów Biznesowych w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Legionów Polski 147/4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania bądź zostawienie wiadomości za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

 

Utylizacja dokumentów

 

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi, takie jak utylizacja dokumentów. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferujemy utylizację dokumentów zarówno w siedzibie naszego zleceniodawcy jak i własnej. Niszczymy dokumenty na różnych nośnikach: papierze, płytach, dyskach i wielu innych. Zachowujemy niezwykłe bezpieczeństwo i poufność podczas wykonywania zlecenia. Nasi klienci zaufali nam i docenili atrakcyjne warunki współpracy, które udało nam się zaproponować.

 

Fundusze europejskie

 

Dla osób chcących pozyskać fundusze europejskie, EDORADCA przygotowuje kompleksowe projekty, pomagające uzyskanie kapitału. Zaczynamy od identyfikacji potrzeb naszego klienta, badań i wystawianiu ekspertyz w dziedzinie innowacyjności. Dobieramy odpowiednią strategię finansową i przygotowujemy projekt unijny od strony logistycznej, merytorycznej i formalnej. Przejmujemy za klienta całkowity nadzór nad realizacją projektu. EDORADCA to gwarancja kompleksowej oferty i rzetelnej pomocy podczas realizacji.

 

sprzątanie siedlce

 

Sprzątanie biur w Siedlachi nie tylko oferuje nasza firma Multi-Efekt. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie usług czyszczenia możemy oferować Państwu fachowe wykonawstwo na wysokim poziomie. Nasi pracownicy są specjalnie wybierani by spełnić Państwa wszystkie oczekiwania. Czyszczenie biur, magazynów, hal produkcyjnych i wiele więcej.

 

Wysoko oprocentowane konto

 

Wszystkim naszym klientom proponujemy skorzystanie z oferty banku, w której skład wchodzi wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Warto zaznaczyć, że przy spełnieniu określonych warunków, możliwy jest trzyprocentowy zysk oraz nieponoszenie dodatkowych kosztów za posiadanie karty, przelewy internetowe, oraz prowadzenie rachunku.

 

Biuro rachunkowe Zielona Góra

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu księgowości własnej firmy, to pomoże Ci w tym nasze zielonogórskie biuro rachunkowe. Poprowadzimy ewidencję Twoich finansów oraz dokonamy analizy dokumentacji księgowej, która była prowadzona przed współpracą z naszym biurem. Naszą działalność kierujemy dla małych, średnich, a także dużych firm.

 

Usługi kadrowo płacowe Toruń

 

Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś oddać swoją księgowość w ręce profesjonalistów, zapraszamy do współpracy z naszym biurem w Toruniu. oferujemy nie tylko sporządzanie niezbędnej dokumentacji oraz księgowanie faktur, ale również usługi kadrowo płacowe oraz profesjonalne doradztwo i pomoc przy wypełnianiu niezbędnych wniosków.

 

ubezpieczenia Nowy Targ

 

Szukasz polisy, która zapewni ochronę Twojej nieruchomości lub zapewni wsparcie pieniężne w razie utraty zdrowia? Nasza agencja przygotowuje korzystne propozycje ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich. Współpracujemy z zaufanymi firmami, co gwarantuje Ci stabilizację i pewność wypłaty odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku. Odwiedź nasze biuro w Nowym Targu i omów z nami szczegóły oferty ochrony finansowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

 

sztabki złota

 

Chcesz kupić złoto - sztabki to jedna z najbardziej atrakcyjnych form zakupu dostępnych na rynku. W naszej ofercie dostępne jest wyłącznie najlepsze jakościowo sztabki złota, które sprzedajemy z posiadającymi wszystkimi niezbędnymi certyfikatami. Zapraszamy na stronę internetową - znajdziesz tam szczegółowe informacje na ten temat.

 

Biuro rachunkowe pełna księgowość

 

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze lubelskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

 

Ekspert finansowy

 

Jako ekspert finansowy zajmuje się przygotowywaniem dopasowanych do wymagań klientów ofert bankowych. Pierwszym etapem jest zapoznanie się z potrzebami finansowymi i planami klienta. Najpierw sprawdzam jakie kredyty będą dla nich odpowiednie, a następnie staram się, żeby je otrzymali. Moje porady finansowe świadczę na terenie Olsztyna.