sklep liturgiczny

 

Nasz sklep liturgiczny Misericordia funkcjonuje na rynku polskim już od wielu lat. Specjalizujemy się w dystrybucji szat liturgicznych i strojów komunijnych. W ofercie posiadamy między innymi ornaty maryjne, oraz z wizerunkiem Jana Pawła II, komże dla ministrantów, stuły z różnymi haftami oraz wiele innych akcesoriów. Ponadto oferujemy Państwu szeroki wybór bielizny kielichowej, obrusów a nawet naczyń liturgicznych i tabernakulów. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

 

Nagrobki Poznań

 

Przedstawiamy usługi przedsiębiorstwa Royal Granit z Poznania. Projektujemy nowoczesne nagrobki z czarnego granitu, idealnie oddające charakter uczczenia pamięci po zmarłym bliskim. Wykonujemy piękne nagrobki o oryginalnej formie, eleganckie i funkcjonalne. W ofercie również oryginalne urny na prochy w kształcie łzy lub diamentu.

 

akcesoria liturgiczne

 

Nasz profesjonalny sklep liturgiczny to miejsce, gdzie będziecie mogli zakupić różnego typu szaty. Przygotowane przez nas zostały ornaty, alby oraz sutanny wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest odpowiednie zdobienie przedstawicieli stanu duchownego podczas odprawianych mszy czy innych ceremonii. Znajdziecie u nas szaty dostępne w różnych modelach, dostosowane do odpowiednich okresów kalendarza liturgicznego. Zapewniamy Wam szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.