Kielichy

 

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu kielichy mszalne w szerokim asortymencie. Wszystkie z nich zostały starannie wykonane z pozłacanego materiału szlachetnego. Posiadamy naczynia o kilku różnych rozmiarach, od bardzo bogato zdobionych po te skromniejsze. Oferujemy również usługę, jaką jest renowacja naczyń liturgicznych.

 

sklep liturgiczny

 

Nasz sklep liturgiczny Misericordia funkcjonuje na rynku polskim już od wielu lat. Specjalizujemy się w dystrybucji szat liturgicznych i strojów komunijnych. W ofercie posiadamy między innymi ornaty maryjne, oraz z wizerunkiem Jana Pawła II, komże dla ministrantów, stuły z różnymi haftami oraz wiele innych akcesoriów. Ponadto oferujemy Państwu szeroki wybór bielizny kielichowej, obrusów a nawet naczyń liturgicznych i tabernakulów. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

 

Nagrobki Poznań

 

Przedstawiamy usługi przedsiębiorstwa Royal Granit z Poznania. Projektujemy nowoczesne nagrobki z czarnego granitu, idealnie oddające charakter uczczenia pamięci po zmarłym bliskim. Wykonujemy piękne nagrobki o oryginalnej formie, eleganckie i funkcjonalne. W ofercie również oryginalne urny na prochy w kształcie łzy lub diamentu.

 

Biblia dla dzieci

 

Zastanawiasz się, co podarować w ramach prezentu na chrzest lub komunię? W każdej z tych sytuacji Biblia dla dzieci dostępna w naszym sklepie internetowy stanowi najlepszy możliwy wybór. Forma przedstawienia treści z Pisma Świętego dostosowana jest w pełni do odbiorcy - poprzez ilustracje i właściwe wytłumaczenie.