Kielichy

 

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu kielichy mszalne w szerokim asortymencie. Wszystkie z nich zostały starannie wykonane z pozłacanego materiału szlachetnego. Posiadamy naczynia o kilku różnych rozmiarach, od bardzo bogato zdobionych po te skromniejsze. Oferujemy również usługę, jaką jest renowacja naczyń liturgicznych.

 

Nagrobki Zamość

 

Śmierć bliskiej osoby, to ogromna strata, która wiąże się z wieloma formalnościami, których trzeba dopełnić. Po pogrzebie należy zacząć zastanawiać się nad wybraniem pomnika. Nasza firma oferuje nagrobki na specjalne zamówienie klienta - dopasujemy się do Państwa oczekiwań. Działamy na terenie Zamościa.

 

sklep liturgiczny

 

Nasz sklep liturgiczny Misericordia funkcjonuje na rynku polskim już od wielu lat. Specjalizujemy się w dystrybucji szat liturgicznych i strojów komunijnych. W ofercie posiadamy między innymi ornaty maryjne, oraz z wizerunkiem Jana Pawła II, komże dla ministrantów, stuły z różnymi haftami oraz wiele innych akcesoriów. Ponadto oferujemy Państwu szeroki wybór bielizny kielichowej, obrusów a nawet naczyń liturgicznych i tabernakulów. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

 

Nagrobki Poznań

 

Przedstawiamy usługi przedsiębiorstwa Royal Granit z Poznania. Projektujemy nowoczesne nagrobki z czarnego granitu, idealnie oddające charakter uczczenia pamięci po zmarłym bliskim. Wykonujemy piękne nagrobki o oryginalnej formie, eleganckie i funkcjonalne. W ofercie również oryginalne urny na prochy w kształcie łzy lub diamentu.