kancelaria adwokacka kraków

 

Proponujemy wsparcie w zakresie wielu obszarów ustawodawstwa. Kancelaria krakowska, którą prowadzi adwokat Maciej Sawiński, oferuje pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Wspieramy w obszarze prawa cywilnego i gospodarczego, pracy, rodzinnego, karnego, administracyjnego. Szczegółowe informacje może zasięgnąć ze strony firmowej.

 

odszkodowania Lublin

 

Wiele Kancelarii prawnych w Lublinie proponuje swoim Klientom kompleksową opiekę w rożnych aspektach - również w postaci doradztwa. Dla naszego biura i radców prawnych pomoc ta opiera się także na pełnej opiece nad sprawami związanymi z tematyką odszkodowań. Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, kiedy firmy ubezpieczeniowe odmawiają wypłacenia świadczeń lub tez proponują ich zaniżoną (w stosunku do warunków umowy) wartość. Wówczas niezbędna okazuje się interwencja adwokata, który stanie w obronie interesów swojego Klienta.

 

Upadłości konsumenckie Warszawa

 

Osoby, które nie mogą spłacić swojego zadłużenia, mogą skorzystać ze wsparcia prawnika, którego obszarem specjalizacji są upadłości konsumenckie. To rozwiązanie pozwala w niektórych przypadkach na umorzenie części, a czasami także całości zobowiązania. Kancelaria działa w Warszawie - w sprawie zadłużeń można się tam z nami spotkać.

 

Adwokat Leszno

 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej Kancelarii Turcza, znajdującej się w Lesznie. Nasz adwokat odpowie na Państwa wszelkie pytania, dotyczące propozycji. Więcej informacji znajdą Państwo także na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Państwu w przejściu przez różnorodne sprawy, związane z prawem. Preferujemy zagadnienia, takie jak odszkodowania, ubezpieczenia, prawo pracy, czy rodzinne.

 

Kredyty we frankach adwokat Bydgoszcz

 

Na duże straty finansowe narażone są osoby, które wzięły kredyty we frankach. Adwokat z kancelarii w Bydgoszczy specjalizuje się w sprawach wytaczanych bankom w związku z orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Zgodnie z zasądzonym wyrokiem obywatele maja prawo do ubiegania się o unieważnienie umów lub zmian niekorzystnych zapisów.

 

Kancelaria Kołobrzeg

 

Radca prawny może świadczyć wsparcie w różnych dziedzinach prawa. Pomoc skierowana jest to osób indywidualnych, a także do podmiotów gospodarczych, administracji publicznej oraz samorządów. Kancelaria z Kołobrzegu świadczy wsparcie głównie w dziedzinach takich jak prawo cywilne, pracy oraz administracyjne.

 

Biuro notarialne

 

Akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia odpisów i wyciągów lub projekty innych dokumentów to tylko niewielki wycinek naszej specjalizacji. Biuro notarialne zajmuje się prowadzeniem czynności związanych ze sporządzaniem i odczytywaniem aktów, takich jak testamenty, darowizny, umowy sprzedaży. Ponadto do zakresu naszych czynności należy również potwierdzenie dokonania czynności prawnej. Zajmujemy się, na przykład potwierdzeniami kopii dyplomu uczelni wyższych, tak aby była pewność, że jest ona zgodna z oryginałem.