kancelaria adwokacka kraków

 

Proponujemy wsparcie w zakresie wielu obszarów ustawodawstwa. Kancelaria krakowska, którą prowadzi adwokat Maciej Sawiński, oferuje pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Wspieramy w obszarze prawa cywilnego i gospodarczego, pracy, rodzinnego, karnego, administracyjnego. Szczegółowe informacje może zasięgnąć ze strony firmowej.

 

odszkodowania Lublin

 

Wiele Kancelarii prawnych w Lublinie proponuje swoim Klientom kompleksową opiekę w rożnych aspektach - również w postaci doradztwa. Dla naszego biura i radców prawnych pomoc ta opiera się także na pełnej opiece nad sprawami związanymi z tematyką odszkodowań. Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, kiedy firmy ubezpieczeniowe odmawiają wypłacenia świadczeń lub tez proponują ich zaniżoną (w stosunku do warunków umowy) wartość. Wówczas niezbędna okazuje się interwencja adwokata, który stanie w obronie interesów swojego Klienta.

 

Upadłości konsumenckie Warszawa

 

Osoby, które nie mogą spłacić swojego zadłużenia, mogą skorzystać ze wsparcia prawnika, którego obszarem specjalizacji są upadłości konsumenckie. To rozwiązanie pozwala w niektórych przypadkach na umorzenie części, a czasami także całości zobowiązania. Kancelaria działa w Warszawie - w sprawie zadłużeń można się tam z nami spotkać.

 

elektrośmieci

 

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest między innymi profesjonalna utylizacja wszelkiego typu elektrośmieci. Dzięki nam z łatwością pozbędziesz się kłopotliwych odpadów, a w dodatku uczynisz to w całkowitej zgodności z obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej prawem. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do współpracy!

 

Adwokat Leszno

 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej Kancelarii Turcza, znajdującej się w Lesznie. Nasz adwokat odpowie na Państwa wszelkie pytania, dotyczące propozycji. Więcej informacji znajdą Państwo także na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Państwu w przejściu przez różnorodne sprawy, związane z prawem. Preferujemy zagadnienia, takie jak odszkodowania, ubezpieczenia, prawo pracy, czy rodzinne.

 

Kredyty we frankach adwokat Bydgoszcz

 

Na duże straty finansowe narażone są osoby, które wzięły kredyty we frankach. Adwokat z kancelarii w Bydgoszczy specjalizuje się w sprawach wytaczanych bankom w związku z orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Zgodnie z zasądzonym wyrokiem obywatele maja prawo do ubiegania się o unieważnienie umów lub zmian niekorzystnych zapisów.

 

Kancelaria Kołobrzeg

 

Radca prawny może świadczyć wsparcie w różnych dziedzinach prawa. Pomoc skierowana jest to osób indywidualnych, a także do podmiotów gospodarczych, administracji publicznej oraz samorządów. Kancelaria z Kołobrzegu świadczy wsparcie głównie w dziedzinach takich jak prawo cywilne, pracy oraz administracyjne.