skok spadochronowy

 

Od pięciu jako zgrany zespół doświadczonych pilotów i instruktorów z firmy Sky Camp spełniamy marzenia o podniebnych podróżach w tandemie oraz szkolimy wszystkich chętnych do samodzielnych lotów. Skok ze spadochronem organizowany jest w dwóch malowniczych miejscach w Polsce- położonej nad morzem Bałtyckim Jastarni oraz Kazimierzu Biskupim niedaleko Konina. Podczas wycieczki 4000 metrów nad ziemią zrobimy dla Ciebie zdjęcia oraz nakręcimy film, dzięki któremu zapamiętasz tę wyjątkową przygodę już na zawsze.

 

Bandit carp

 

W naszej rozbudowanej ofercie produktowej znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów i sprzętów wędkarskich, pochodzących od sprawdzonych producentów. Firma NJG oferuje Państwu między innymi wyroby marki Bandit Carp, wśród których znajdują się przede wszystkim zanęty w postaci pelletu bądź kulek proteinowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty o zróżnicowanej granulacji i kompozycji smakowej, dedykowane wielu gatunkom ryb. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 

Sklep z bronią

 

Szanowni państwo, nie każdy sklep z bronią jest rzetelnym i bezpiecznym miejscem do zakupu tego typu asortymentu. My podchodzimy do tego jak profesjonaliści. Oferujemy państwu niezwykły wybór - począwszy od broni krótkiej, do często polecanych karabinków szturmowych. Oferujemy również pełne wyposażenie w postaci akcesoriów oraz odzieży. Dbamy o to, aby każdy produkt był wytrzymały i służył państwu nawet w najtrudniejszych warunkach. Polecamy także dostępne w naszym sklepie buty, które umożliwią nawet najdłuższy przemarsz.