skok spadochronowy

 

Od pięciu jako zgrany zespół doświadczonych pilotów i instruktorów z firmy Sky Camp spełniamy marzenia o podniebnych podróżach w tandemie oraz szkolimy wszystkich chętnych do samodzielnych lotów. Skok ze spadochronem organizowany jest w dwóch malowniczych miejscach w Polsce- położonej nad morzem Bałtyckim Jastarni oraz Kazimierzu Biskupim niedaleko Konina. Podczas wycieczki 4000 metrów nad ziemią zrobimy dla Ciebie zdjęcia oraz nakręcimy film, dzięki któremu zapamiętasz tę wyjątkową przygodę już na zawsze.

 

Bandit carp

 

W naszej rozbudowanej ofercie produktowej znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów i sprzętów wędkarskich, pochodzących od sprawdzonych producentów. Firma NJG oferuje Państwu między innymi wyroby marki Bandit Carp, wśród których znajdują się przede wszystkim zanęty w postaci pelletu bądź kulek proteinowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty o zróżnicowanej granulacji i kompozycji smakowej, dedykowane wielu gatunkom ryb. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 

Cover band

 

Czy Państwo również marzyli o tym, by zobaczyć słynną Czwórkę z Liverpoolu na scenie? Co prawda Beatlesi już nigdy na scenie nie zagrają, ale nasz cover band zapewni równie dobrą zabawę, zabierając uczestników imprezy z powrotem do roku 1964. Na scenie wybrzmią m.in. "Twist and Shout!", "She Loves You" czy "Mr. Postman".