imprezy integracyjne dla firm

 

Profesjonalne i pełne szalonej zabawy imprezy integracyjne tylko w pobliżu miasta Warszawa. Okolice tego miasta stanowią malownicze tło dla atrakcji, których dostarczą zorganizowane przez nas eventy. Warszawa to miasto, w którym mieszkasz? Zatem wyjazd integracyjny z naszą firmą to najlepsza opcja. Zapraszamy!

 

skok spadochronowy

 

Od pięciu jako zgrany zespół doświadczonych pilotów i instruktorów z firmy Sky Camp spełniamy marzenia o podniebnych podróżach w tandemie oraz szkolimy wszystkich chętnych do samodzielnych lotów. Skok ze spadochronem organizowany jest w dwóch malowniczych miejscach w Polsce- położonej nad morzem Bałtyckim Jastarni oraz Kazimierzu Biskupim niedaleko Konina. Podczas wycieczki 4000 metrów nad ziemią zrobimy dla Ciebie zdjęcia oraz nakręcimy film, dzięki któremu zapamiętasz tę wyjątkową przygodę już na zawsze.

 

Zaproszenia na komunię

 

Zbliża się dzień, w którym Twoje dziecko po raz pierwszy przyjmie Eucharystię? Zależy Ci na tym, aby wszyscy goście wiedzieli, jak ważny jest to dla Was moment? Postaw na oferowane przez sklep internetowy Vision-Art zaproszenia na komunię i powiadom o przyjęciu wszystkich, którzy powinni się na nim zjawić.

 

Bandit carp

 

W naszej rozbudowanej ofercie produktowej znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów i sprzętów wędkarskich, pochodzących od sprawdzonych producentów. Firma NJG oferuje Państwu między innymi wyroby marki Bandit Carp, wśród których znajdują się przede wszystkim zanęty w postaci pelletu bądź kulek proteinowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty o zróżnicowanej granulacji i kompozycji smakowej, dedykowane wielu gatunkom ryb. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.