Balony reklamowe

 

Nasze usługi są kompleksowe i w pełni profesjonalne, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży druku wielkoformatowego. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość naszych wydruków. Posługujemy się najnowocześniejszymi technologiami, jeśli chodzi o rozmaite metody druku, między innymi wykorzystujemy takie techniki jak sitodruk oraz druk cyfrowy (zarówno kolorowy jak i czarno biały). Gwarantujemy doskonałą jakość papieru, materiałów i samych wydruków. Polecamy nasze usługi jako jedne z najlepszych w tym obszarze.

 

Drukarnia Warszawa

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji jeżeli chodzi o tworzenie różnorodnych materiałów reklamowych, a także świadczenie usług poligraficznych - nasza warszawska drukarnia to uznana marka, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi. Zajmujemy się tworzeniem wielkoformatowych projektów na zlecenie klientów, kreujemy najlepsze wizytówki oraz kalendarze, a naszą specjalnością są również różnorodne gadżety dla firm w postaci długopisów, zegarów, a nawet odzieży. Podejmiemy się każdego państwa zadania.

 

Contact center

 

W dzisiejszych czasach sprzedaż usług oraz obsługa klienta przy wykorzystaniu infolinii telefonicznej to standard, który jest stosowany przez coraz większą ilość przedsiębiorstw. Contact center jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne czy też działające na rynku marketingu i reklamy. Firma UniCall oferuje przedsiębiorstwom kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Posiadamy doświadczenie w outsourcingu, działamy na rynku od 2004 roku.

 

dom mediowy

 

Działamy w branży marketingowej już od 2004 roku. Zajmujemy się planowaniem efektywnych kampanii reklamowych oraz docieraniem do konkretnego grona odbiorców. Strategie marketingowe oferowane przez nasz dom mediowy to nie tylko kampanie wizerunkowe, ale również promocyjne oraz outdoorowe. Obsługujemy zarówno stacje telewizyjne i radiowe, jak i Internet.