druk cyfrowy

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji jeżeli chodzi o tworzenie różnorodnych materiałów reklamowych, a także świadczenie usług poligraficznych - nasza warszawska drukarnia to uznana marka, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi. Zajmujemy się tworzeniem wielkoformatowych projektów na zlecenie klientów, kreujemy najlepsze wizytówki oraz kalendarze, a naszą specjalnością są również różnorodne gadżety dla firm w postaci długopisów, zegarów, a nawet odzieży. Podejmiemy się każdego państwa zadania.

 

Contact center

 

W dzisiejszych czasach sprzedaż usług oraz obsługa klienta przy wykorzystaniu infolinii telefonicznej to standard, który jest stosowany przez coraz większą ilość przedsiębiorstw. Contact center jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne czy też działające na rynku marketingu i reklamy. Firma UniCall oferuje przedsiębiorstwom kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Posiadamy doświadczenie w outsourcingu, działamy na rynku od 2004 roku.

 

dom mediowy

 

Działamy w branży marketingowej już od 2004 roku. Zajmujemy się planowaniem efektywnych kampanii reklamowych oraz docieraniem do konkretnego grona odbiorców. Strategie marketingowe oferowane przez nasz dom mediowy to nie tylko kampanie wizerunkowe, ale również promocyjne oraz outdoorowe. Obsługujemy zarówno stacje telewizyjne i radiowe, jak i Internet.

 

Stoiska targowe

 

Nasza firma zaprojektuje i wykona dla Ciebie funkcjonalne oraz eleganckie stoiska targowe: wyspowe, standardowe, szeregowe i inne. Nasze wyroby mają różnorodne zastosowanie. Wykorzystuje się je jako punkty ekspozycyjne na targach i wystawach, a także jako miejsca informacyjne, czy recepcyjne lub nawet kasy biletowe. Więcej szczegółowych informacji o naszej ofercie umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

 

Listwy plakatowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność na polskim rynku prowadzimy już od przeszło jedenastu lat, naszą specjalizacją od samego początku jest reklama zewnętrzna (na pojazdach, bilbordy, banery i innego rodzaju listwy plakatowe). Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju elementów, a w swojej pracy posługujemy się najnowocześniejszymi metodami.