Contact center

 

W dzisiejszych czasach sprzedaż usług oraz obsługa klienta przy wykorzystaniu infolinii telefonicznej to standard, który jest stosowany przez coraz większą ilość przedsiębiorstw. Contact center jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne czy też działające na rynku marketingu i reklamy. Firma UniCall oferuje przedsiębiorstwom kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Posiadamy doświadczenie w outsourcingu, działamy na rynku od 2004 roku.

 

Listwy plakatowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność na polskim rynku prowadzimy już od przeszło jedenastu lat, naszą specjalizacją od samego początku jest reklama zewnętrzna (na pojazdach, bilbordy, banery i innego rodzaju listwy plakatowe). Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju elementów, a w swojej pracy posługujemy się najnowocześniejszymi metodami. W asortymencie posiadamy listwy plakatowe oraz banerowe o różnych długościach w atrakcyjnych cenach!

 

plakaty Katowice

 

Szukasz firmy, która wydrukuje dla ciebie profesjonalne plakaty w Katowicach? CopyCabana to drukarnia godna zaufania. Polecamy nasz wysokiej jakości druk cyfrowy, który doskonale oddaje każdy szczegół z projektu. Nasi graficy w pełni odpowiadają na Państwa oczekiwania. Zapraszamy do składania zamówień już dziś.

 

Długopisy z nadrukiem

 

Sklep oferuje reklamowe artykuły piśmiennicze. W asortymencie znajdują się między innymi długopisy z nadrukiem, wykonane z trwałego plastiku. Istnieje możliwość naniesienia dowolnego napisu lub logo konkretnej firmy. Emblematy odznaczają się trwałością, nie ścierają się ani nie rozmazują, pozwalają utrwalać prezentowane treści.

 

Monitoring mediów

 

Nasza firma jest znana z tego, że w swojej ofercie posiada wysokiej klasy, innowacyjne rozwiązania doskonale sprawdzające się w wielu branżach przemysłowych. Przedsiębiorstwo Metronic oferuje swoim klientom możliwość profesjonalnego monitorowania i archiwizacji mediów. Dzięki temu będą mogli Państwo przeanalizować wyniki oraz generowane automatycznie raporty. Znacznie prostsze okaże się określenie potrzeb energetycznych, a służby utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych, będą mogły reagować jeszcze szybciej.

 

Elektroniczny przewodnik po programach

 

Zajmujemy się danymi EPG. Elektroniczny przewodnik po programach to serwis, z którego korzystają platformy satelitarne, streamingowe i naziemne. Udostępniamy treści dla producentów aplikacji mobilnych oraz partnerów z portali internetowych. Tworzymy metadane stacji. Możemy uruchomić dodatkowe kanały.

 

Wydruk katalogów

 

Druk nośników reklamowych to proces tworzenia różnych materiałów promocyjnych, które przekazują informacje o danej firmie, produkcie lub usłudze. Jednym z ważnych elementów w druku reklamowym jest wydruk katalogów, które stanowią szczegółową prezentację oferty. Wydruk katalogów umożliwia przedstawienie szerokiej gamy produktów w atrakcyjny i czytelny sposób. Dzięki temu potencjalni klienci mogą łatwo zapoznać się z ofertą firmy i dokonać świadomego wyboru. Profesjonalne drukarnie oferują wysoką jakość druku, odpowiednie kolory i wykończenia, co sprawia, że katalogi są atrakcyjne dla odbiorców i przyciągają uwagę.

 

Plakaty motywacyjne

 

Do pracy, nauki czy ćwiczeń często brakuje nam chęci. Szczególnie, kiedy jesteśmy zmęczeniu lub w złym humorze. Dlatego też polecamy plakaty motywacyjne. Wyjątkowe kompozycje graficzne natchną Cię do pracy i działania. Wybierz, która sentencja najbardziej do Ciebie przemawia i ciesz się z nowej ozdoby w Twoim domu czy biurze.