Contact center

 

W dzisiejszych czasach sprzedaż usług oraz obsługa klienta przy wykorzystaniu infolinii telefonicznej to standard, który jest stosowany przez coraz większą ilość przedsiębiorstw. Contact center jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne czy też działające na rynku marketingu i reklamy. Firma UniCall oferuje przedsiębiorstwom kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Posiadamy doświadczenie w outsourcingu, działamy na rynku od 2004 roku.

 

Listwy plakatowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność na polskim rynku prowadzimy już od przeszło jedenastu lat, naszą specjalizacją od samego początku jest reklama zewnętrzna (na pojazdach, bilbordy, banery i innego rodzaju listwy plakatowe). Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju elementów, a w swojej pracy posługujemy się najnowocześniejszymi metodami. W asortymencie posiadamy listwy plakatowe oraz banerowe o różnych długościach w atrakcyjnych cenach!

 

Niszczarki do dokumentów

 

Stanowią niezbędne wyposażenie w wielu firmach, ale również w domach prywatnych. Niszczarki do dokumentów pozwalają trwale pozbyć się różnego rodzaju papierów zawierających dane wrażliwe. Dzięki czemu ważne umowy nie wpadną w niepowołane ręce. W naszym asortymencie dostępne są również urządzenia do skutecznego usuwania pły CD i DVD.

 

tworzenie stron mobilnych

 

W ofercie agencji Studio Login znajduje się między innymi tworzenie stron mobilnych. Są one w pełni responsywne i dostosowane do urządzeń przenośnych. Ponadto, cechuje je ciekawy wygląd oraz intuicyjność. Z naszymi stronami Twoja firma zyska wizytówkę, która na pewno pozostanie zapamiętana przez użytkowników!

 

Reklama Łomża

 

Marketing jest w dobie powszechnej na rynku konkurencji kluczem do sukcesu. Nasza agencja reklamowa to miejsce, w którym będziecie Państwo mogli w profesjonalny sposób skorzystać ze zróżnicowanych rozwiązań promocyjnych. Reklama w Łomży? Zapraszamy do nas! Oferujemy wydruki, projektujemy wizytówki i ulotki, wykonujemy fotografie produktów, realizujemy strony internetowe.

 

filmy reklamowe dla firm

 

W obecnym świecie same zdjęcia często są już niewystarczające - nasz zespół realizuje filmy reklamowe dla firm, które mogą zostać wykorzystane w celach biznesowych lub marketingowych. Tworzymy zarówno materiały reklamowe, produktowe, ale także profesjonalnie zmontowane i wyprodukowane wywiady. Zapraszamy do współpracy.

 

plakaty Katowice

 

Szukasz firmy, która wydrukuje dla ciebie profesjonalne plakaty w Katowicach? CopyCabana to drukarnia godna zaufania. Polecamy nasz wysokiej jakości druk cyfrowy, który doskonale oddaje każdy szczegół z projektu. Nasi graficy w pełni odpowiadają na Państwa oczekiwania. Zapraszamy do składania zamówień już dziś.

 

Tabliczki informacyjne

 

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze tabliczki informacyjne na rynku? Zgłoś się do nas! Proponujemy solidne konstrukcje, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach! Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną stronę internetową, a przekonasz się, że to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu!