Rożki niemowlęce

 

Odpowiednia ilość snu w ciągu dnia jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju małego dziecka, dlatego warto zadbać, aby nic nie zakłóciło mu komfortowego odpoczynku. Wykonany z naturalnych tkanin rożek niemowlęcy delikatnie otuli maluszka, uchroni go przed zimnem, ale również zapewni optymalne oddychanie jego wrażliwej skórze.

 

Niepubliczne przedszkole

 

Zastanawiasz się do jakiej placówki oddać dziecko gdy rozpocznie się rok szkolny? Polecamy prywatny żłobek i niepubliczne przedszkole w Sosnowcu. Przyjmują u nas sympatyczni i profesjonalni pedagodzy, współpracujemy z dietetykiem, codziennie w razie potrzeby przyjmuje u nas pielęgniarka. Zachęcamy do zapisów rodziców dzieci w różnym wieku, polsko- i anglojęzycznych. Mogą to być maluchy z alergiami pokarmowymi, cukrzycą, astmą. Gwarantujemy bezpieczeństwo i dobre warunki rozwoju każdemu maluchowi.

 

Drewniane zabawki edukacyjne

 

Jeżeli dbasz o rozwój swojego dziecka i świadomie wybierasz wyposażenie jego pokoju, to z pewnością docenisz oferowane na naszej stronie artykuły. Drewniane zabawki edukacyjne mają ogromny potencjał w rozwijaniu wyobraźni oraz kreatywnego, przestrzennego myślenia. Ponadto, wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

 

Szelki dziecięce

 

Ślub, chrzciny albo jakakolwiek inna okazja do zjazdu rodzinnego, stawia wielkie wyzwania przed młodymi mamami, które nie wiedzą jak odpowiednio ubrać swoją pociechę. Doskonałym rozwiązaniem stają się oferowane przez naszą firmę szelki dziecięce, które są bardzo ciekawym akcentem w stylu retro, stanowią doskonały sposób na to, by odpowiednio podtrzymać pierwszy garnitur Twojej pociechy i sprawić, że Twój potomek będzie wyglądał jednocześnie słodko, ale także bardzo elegancko i odpowiednio do okazji.

 

Pojazdy na akumulator dla dzieci

 

Twojemu maluchowi marzy się samodzielna jazda samochodem? Możesz dać mu namiastkę tej przyjemności, kupując nasze pojazdy na akumulator dla dzieci. W ofercie mamy m.in. quady, samochody terenowe, a nawet duże motory ścigacze ze świecącymi kołami. Auto może być sterowane za pomocą kierownicy i zdalnie - pilotem.

 

żłobek prywatny

 

Wszystkich rodziców mieszkających na terenie Gdańska zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedszkole niepubliczne MegaMocni. Nasza prywatna placówka to miejsce, w którym organizowane są zajęcia z terapią logopedyczną, uwzględniające specjalne potrzeby naszych wychowanków. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów oraz zapewniamy profesjonalną opiekę dzieciom o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Ponadto organizujemy wiele ciekawych i atrakcyjnych zajęć dodatkowych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.