Wózki dziecięce

 

Każdy rodzic na samym początku musi zaopatrzyć się w liczne akcesoria dla niemowląt w tym wózki dziecięce najlepszych marek jak Bebetto czy Adamex. Nie jest to trudne, jeśli odwiedzi nasz sklep internetowy. Oferujemy Klientom akcesoria dla niemowląt takie jak nosidełka, ubranka, smoczki czy zabawki. Wszystkie powstają z najlepszych materiałów i są bezpieczne dla malucha.

 

Szkoła Językowa

 

W proponowanych przez nas kursach, lekcjach i korepetycjach indywidualnych oraz grupowych wykorzystujemy nowatorską metodę Blendend Learning System. Szkoła Językowa Leader School proponuje unikatową metodykę zajęć, która oparta jest na dwóch filarach - doświadczeniu lektorów oraz różnorodności i multimedialności materiałów dydaktycznych. Na naszych zajęciach wykorzystujemy drukowane książki, platformę e-learningową, audiobooki, a także zestaw Flipcards. Dzięki temu maksymalnie wykorzystasz czas poświęcony na szkolenie dialektu.

 

przedszkola prywatne Gdańsk

 

Jeśli poszukujecie Państwo dla Waszego dziecka bezpiecznego i przyjaznego miejsca, w którym będzie mogło poznawać świat i doskonale się bawić w gronie rówieśników, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. MegaMocni to Przedszkole Niepubliczne położone w spokojnej części Gdańska - Suchanino. Posiada przestronne, jasne sale, ogromny ogród z placem zabaw, a także dopasowany do potrzeb maluchów program. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry oraz wyśmienite dania, przygotowywane w naszej kuchni.