motor na akumulator

 

Dostępny w naszej ofercie motor na akumulator to idealny pomysł na oryginalny prezent dla Twojego dziecka. Taka zabawka gwarantuje godziny świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Podaruj swojemu dziecku taki pojazd na widok którego wszyscy koledzy będą chcieli mieć podobny! W ofercie dostępne są także inne zabawki.

 

Paola Reina

 

Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości zabawek dla Waszego dziecka lub na prezent, zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego AlaMati. W naszej ofercie znajdziecie między innymi wyjątkowe lalki hiszpańskie takich producentów, jak Antonio Juan, Munecas Arias czy Paola Reina. Wykonane z bezpiecznego, atestowanego materiału, wyróżniają się wyjątkową, realistyczną mimiką oraz ogromną starannością wykonania. Zapewniamy również szeroki wybór ubranek oraz akcesoriów przeznaczonych dla konkretnego modelu.

 

Rożki niemowlęce

 

Odpowiednia ilość snu w ciągu dnia jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju małego dziecka, dlatego warto zadbać, aby nic nie zakłóciło mu komfortowego odpoczynku. Wykonany z naturalnych tkanin rożek niemowlęcy delikatnie otuli maluszka, uchroni go przed zimnem, ale również zapewni optymalne oddychanie jego wrażliwej skórze.

 

Niepubliczne przedszkole

 

Zastanawiasz się do jakiej placówki oddać dziecko gdy rozpocznie się rok szkolny? Polecamy prywatny żłobek i niepubliczne przedszkole w Sosnowcu. Przyjmują u nas sympatyczni i profesjonalni pedagodzy, współpracujemy z dietetykiem, codziennie w razie potrzeby przyjmuje u nas pielęgniarka. Zachęcamy do zapisów rodziców dzieci w różnym wieku, polsko- i anglojęzycznych. Mogą to być maluchy z alergiami pokarmowymi, cukrzycą, astmą. Gwarantujemy bezpieczeństwo i dobre warunki rozwoju każdemu maluchowi.

 

Śpiworki do spania z nogawkami

 

Jeśli Twoje dziecko nie chce zasnąć, być może spowodowane jest to zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą panującą w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane ubranko znacząco wpływa na jakość wypoczynku. Śpiworki do spania z nogawkami pomagają rozwiązać ten problem dzięki specjalnie zaprojektowanemu fasonowi i tkaninie termoizolacyjnej.